Krádeže, loupeže, nehody, přestuky, vraždy, znásilnění. Aktuální krimi zpravodajství

www.jihlava.krimidoma.cz

Aktuální krimi zprávy z města JihlavaZpráva vložena: 03.03.2010, 15:00 hod.

Žárlivost zabíjela: Žena holýma rukama k smrti umlátila expřítelkyni jejího druha

Jihlava: Devětadvacetiletá žena napadla v Jihlavě bývalou přítelkyni svého druha, ta po převezu do jihlavské nemocnice v pondělí dopoledne zemřela. Ve středu agenturu Mediafax o případu informvala mluvčí jihlavské policie Jana Kroutilová.

"V pondělí brzy ráno muž a dvě ženy, mužova současná a bývalá přítelkyně, pili v ubytovacím zařízení alkohol. Muž a jeho mladá přítelkyně se pohádali, ona pak odešla do místnosti, kde ležela devětatřicetiletá bývalá přítelkyně a tu fyzicky napadla," sdělila Jana Kroutilová. Mladá žena podle ní uchopila starší za oděv a z postele ji vytáhla na zem. "S jejím tělem pak úmyslně opakovaně udeřila směrem k podlaze, také ji několikrát udeřila pěstí i otevřenou dlaní do obličeje a dalších částí těla," sdělila policistka. Poté ji odhodila zpět do postele, odešla a v pokoji ji zanechala bez pomoci. "Zdravotnickou záchrannou službu přivolali muž a jeho mladá přítelkyně až po několika hodinách od útoku a tvrdili, že se žena zranila při pádu ze schodů," dodala Kroutilová.

Záchranná služba pak zraněnou ženu odvezla před devátou hodinou ranní do jihlavské nemocnice, kde žena zraněním podlehla. Devětadvacetileté pachatelce, která se ke svému činu nakonec přiznala, nyní hrozí trest odnětí svobody až na šestnáct let. Policisté se domnívají, že motivem byla pravděpodobně žárlivost.

Sdílet

Komerční sdělení: Půjčky a úvěry ve Vašem městě - KamProPůjčku.cz

zdroj: Mediafax
autor: Vražda, Jihlava, žárlivost, žena


Krimi zprávy Zprávy Krimi zprávy - TV Prima Video Fotogalerie dorpavních nehod Foto Policejní pátrání Pátrání


Krimi zprávy na Primě


Fotogalerie nehod
Náhodné foto (další foto zde)
Policejní pátrání
Policie pátrá po těchto osobách
Náhodný výběr (více zde)
Doporučujeme


Nejčtěnější dnes
Nejčtěnější za týden


Zprávy z okolí:   Havlíčkův Brod  Jindřichův Hradec  Pelhřimov  Třebíč  Žďár nad Sázavou  

Krádeže, loupeže, nehody, přestupky, vraždy, znásilnění.... Aktuální krimi zpravodajství ze všech měst ČR.

Celá ČR  Praha  Jižní Čechy  Jižní Morava  Severní Čechy  Severní Morava  Střední Čechy  Východní Čechy  Západní Čechy  Všechna města  Policie pátrá  Foto nehod
© Krimidoma.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Krimidoma.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@krimidoma.cz
TOPlist