Krádeže, loupeže, nehody, přestuky, vraždy, znásilnění. Aktuální krimi zpravodajství

www.jihlava.krimidoma.cz

Aktuální krimi zprávy z města JihlavaZpráva vložena: 25.02.2010, 16:35 hod.

Řidič Lexusu, který se proháněl v ulicích Jihlavy, nadýchal téměř pět promile

Jihlava: Okolo druhé hodiny odpoledne zadrželi policisté řidiče lexusu, kterému po dechové zkoušce naměřili 4,83 promile alkoholu, muže pak sanitka převezla do nemocnice. Mediafax o tom informovala mluvčí jihlavské policie Jana Kroutilová.

"Před druhou hodinou odpoledne jsme přijali oznámení od městských strážníků, kteří si na ulici Dvořákova všimli podezřelého vozidla Lexus. Jeho řidič nestandardně zastavil v křižovatce, strážníci, kteří se zde nacházeli, provedli kontrolu vozidla a zjistili, že je jeho řidič pravděpodobně pod vlivem alkoholu," uvedla Jana Kroutilová.

Na místo pak vyjela policejní hlídka. "Muž začal vykazovat zdravotní problémy a policisté mu přivolali záchrannou službu," uvedla. Policisté pak provedli u řidiče dechovou zkoušku s pozitivním výsledkem. "Naměřili hodnotu 4,64 promile alkoholu," sdělila policistka. Při opakované dechové zkoušce byla tato hodnota dokonce 4,83 promile alkoholu.

Muže nakonec sanitka převezla do jihlavské nemocnice. "Dalším vyšetřováním policisté zjistili, že muž přijel na křižovatku od Brněnské ulice, kde při couvání do areálu psychiatrické léčebny narazil do vjezdových vrat. Po nárazu vystoupil. Následně ale opět usedl za volant a z místa odjel," dodala Kroutilová.

Sdílet

Komerční sdělení: Půjčky a úvěry ve Vašem městě - KamProPůjčku.cz

zdroj: Mediafax
autor: Petr Vlasák


Krimi zprávy Zprávy Krimi zprávy - TV Prima Video Fotogalerie dorpavních nehod Foto Policejní pátrání Pátrání


Krimi zprávy na Primě


Fotogalerie nehod
Náhodné foto (další foto zde)
Policejní pátrání
Policie pátrá po těchto osobách
Náhodný výběr (více zde)
Doporučujeme


Nejčtěnější dnes
Nejčtěnější za týden


Zprávy z okolí:   Havlíčkův Brod  Jindřichův Hradec  Pelhřimov  Třebíč  Žďár nad Sázavou  

Krádeže, loupeže, nehody, přestupky, vraždy, znásilnění.... Aktuální krimi zpravodajství ze všech měst ČR.

Celá ČR  Praha  Jižní Čechy  Jižní Morava  Severní Čechy  Severní Morava  Střední Čechy  Východní Čechy  Západní Čechy  Všechna města  Policie pátrá  Foto nehod
© Krimidoma.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Krimidoma.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@krimidoma.cz
TOPlist